Ülimõnusad spa paketid Eesti spaades

Autor  |  0 kommentaari

Kui energiavarud on otsakorral, siis kuluks ära üks mõnus spa, mis meeli ergutaks ning energiat annaks. Elustilist valis hotelliveeb.ee lehelt välja ülimõnusad spa paketid, sest otsakorral energiavarusid oleks hea turgutada just mõnes Eestimaa spas. Meie kõigi rõõmuks lisandub uusi või uuenenud spasid igal aastal ning spa pakettide valik üha suureneb. 

Milline spa puhkus valida?

Inimestele, kes armastavad lõõgastuda keset Eestimaa loodust, sobivad suurepäraselt Lõuna-Eesti spad – Kubijas, Pühajärvel ning Värskas. Neile, kes soovivad spa külastuse ühildada näiteks mõne muuseumi või teatrikülastusega, saavad valida mõne suurema linna spa Tallinnas, Pärnus, Tartus või Rakveres. Mereäärsed spad on just neile, kes igatsevad mere rahustavat mõju.

Üks mõnus spa puhkus ei möödu ainult hotellitoas ja spas viibides. Paljud Eesti spad pakuvad teemapakette, kus lisaks hoolitsustele on kavas ka teatri või mõne lähikonnas asuva vaatamisväärsuse või muuseumi külastamine. Paljudes spades on võimalik osa võtta rühmatreeningutest ja treeninglaagritest. Paljud spahotellid pakuvad ka majasisest meelelahutust tantsuõhtutest kuni tuntud lauljatega kontsertõhtusöökideni välja.

Perede jaoks sõltub hind tihti laste vanusest. Paljudel spadel on ka peretoad, kuhu mahub 2–3 last. Laste hinnalisa on tavaliselt 15–25 eurot öö kohta, olenevalt vanusest. Iga alljärgneva spa paketi juures on välja toodud ka lisatasud lastega külastuse eest.

Parimad spa paketid kevadiseks turgutuseks

Elustilist valis hotelliveeb.ee lehelt välja 10 kõige mõnusamat spa paketti, kuhu kevadiseks kehaturgutamiseks minna.

1. Lõõgastuspakett kahele GOSPA külastusega Ekesparre Butiikhotellis Kuressaares (hind al 95€)

Kasuta erakordset võimalust ööbida otse Kuressaare piiskopilinnuse kõrval asuvas eksklusiivses Ekesparre Butiikhotellis. See esindab kõike, mida inimesed väga hindavad: privaatsust, iseolemise õigust ja kindlat kvaliteeti igas pisiasjas, mis laseb hotellil jääda iseendaks. Juugendstiilis sisustatud hotell pakub parimat personaalset teenindust nautimaks mõnusaid kevadpäevi kasvõi hotelli aias õhtukohvi nautides või hommikusööki süües. Hinnas on ka GOSPA sauna- ja veekeskuse piletid kahele.

Lastega minnes: Lisavoodi tasud 0-3a 15€, 4-11a 20€, alates 12a 40€.

VAATA LÄHEMALT

spa paketid Saaremaal Ekesparre Boutique hotell GoSpa kulastusega

spa paketid Saaremaal Ekesparre Boutique hotell GoSpa kulastusega 2

 

2. Ööbimispakett kahele ERMi külastusega Lydia Hotellis Tartus (hind al 149€)

Iga eestlase selle aastane kohustuslik käik on Tartusse, hiljuti avatud Eesti Rahva Muuseumisse. Lisaks kultuurielamusele saab lõõgastuda ka hotelli spa-lounges, fitnessklubis või lõpetada öö hoopiski Tartu kuumimates ööklubides, mille piletid sisalduvad samuti hinnas.

Lastega minnes: Kuni 2-aastane laps beebivoodil/lisavoodil – tasuta , 3-11 aastane laps lisavoodil – 35 eur/ öö kohta, 12+ ja täiskasvanu lisavoodil – 45 eur/ öö kohta.

VAATA LÄHEMALT

Spa paketid spa sooduspakkumised Tartus Lydia hotell

Eesti Rahva Muuseum ERM spa pakett Tartus

 

3. Puhkus mõnusas Hedon Spa hotellis Pärnus (hind al 89€)

Pärnu üks uusim spa Hedon on hea valik kvaliteetset spa puhkust hindavale inimesele. Hedon Spa asub rannaluidete varjus ajaloolises säravas majas. Vee rahustav toime, kohisevad rannamännid ja aeglased spa naudingud aitavad korrastada mõtteid ja leida teed iseendasse. Spa pakett sisaldab spa üldist supelusala kasutamist ning ööklubi pileteid. Lisaks on soovitav lisatasu eest külastada ka Vaikset Spad. Loe varasemat postitust Hedon Spa külastusest.

Lastega minnes: kuni 3a laps vanemate kaisus või beebivoodil – tasuta, laps alates 4. eluaastast vanemate kaisus või lisavoodil – 30 eur/öö kohta, laps või täiskasvanu alates 14. eluaastast lisavoodil – 40 eur/öö kohta

VAATA LÄHEMALT

spa paketid spa pakkumised Pärnus Hedon Spa 2

spa paketid spa pakkumised Pärnus Hedon Spa

 

4. Spa pakett 3-käigulise õhtusöögiga Estonia Resort Hotel & Spas Pärnus (hind al 99€)

Üks mõnus spa pakett 3-käigulise õhtusöögiga kahele. ESTONIA Resort Hotel & Spa hotell ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist. Kui ihkad midagi erilist, siis nüüd on olemas täiuslik viis ühendada puhkus, majutus ning spa elamused koos  lõõgastava massaažiga. Loe ka meie varasemast külastusest Estonia Resort Hotel & Spas.

Lastega minnes: kuni 3a lapsed tasuta, beebivoodi 10 € (ühekordne tasu kogu viibimise ajal), 4-14a (k.a) lisavoodil 25 €/öö.

VAATA LÄHEMALT

spa paketid spa pakkumised Parnus Estonia Restort Spa 2

spa paketid spa pakkumised Parnus Estonia Restort Spa

 

5. GOSPA sügispakett kahele koos hoolitsustega 2 ööd Kuressaares (hind al 254€)

Veel üks mõnus 60-minutilise massaažiga, 30-minutilise näomassaažiga ning ürdivanniga pakett kaheks ööks Saaremaa ühes parimas spas GOSPA. Et ka ennast kenasti tunda, tuleks teha üks sutsakas värskendust oma kehale. 

Lastega minnes: Üks laps kuni 2-aastane lisavoodita tasuta, üks 3-12 aastane laps lisavoodita 15 eur/ öö kohta, laps kuni 2-aastane beebivoodil 15 eur/ öö kohta, 3-15 aastane laps lisavoodil 20 eur/ öö kohta, 16+ ja täiskasvanu lisavoodil 35 eur/ öö kohta.

VAATA LÄHEMALT

GoSpa spa pakett Saaremaal kevadeks

GoSpa spa pakett Saaremaal kevadeks.jpeg 2

 

6.  Romantikapuhkus mullivanniga Delux toas uues V Spas Tartus (hind al 119€)

Tartu uusim spa hotell V Spa kutsub külastama juba seetõttu, et tegemist on Lõuna-Eesti suurima spa- ja saunakeskusega. Romantikapakett kõlab hästi, eriti kui on soov minna puhkama koos kõige kallimaga. Hinnas sisaldub ka vahuvein ning ööklubi piletid. Loe ka meie V Spa külastusest.

Lastega minnes: 0-5 a. ööbivad tasuta, 6–15 a. a ööbivad hinnaga 20 €/öö, 16 – vanemad ööbivad hinnaga 35 €/öö

VAATA LÄHEMALT

Spa paketid Tartus spa pakkumised V Spa Hotel ja Spa Tartus

Spa paketid Tartus spa pakkumised V Spa Hotel ja Spa Tartus 2

 

7. Kaheöine puhkus Kubija hotell-loodusspaas kahele (hind al 129€)

Kubija hotell-loodusspa kutsub teid 2 ööks kauni looduse rüppe, kus saabumisel ootab toas puuviljavaagen, hiljem saab nautida spa- ja saunakeskust ning aromaatset käehoolitsust.

Lastega minnes: Kuni 3-aastane lisavoodita tasuta (soovi korral ja võimalusel on võimalik tuppa panna ka tasuta beebivoodi, 4-12 aastane lisavoodil 15 eur/ öö kohta, 13- … laps ja täiskasvanu lisavoodil 25 eur/ öö kohta.

VAATA LÄHEMALT

Kubija hotell loodusspaa spaa sooduspaketid 2

Kubija hotell loodusspaa spaa sooduspaketid

 

8. Lõõgastav kaheöine massaažidega spa pakett õhtusöökidega kahele 2 ööd Fra Mare Spas Haapsalus (hind al 150€)

Juba ainuüksi Haapsalu külastuse pärast valiks kahe öise Fra Mare spa paketi, sest Haapsalu oma rannaäärse promenaadi, armsate kohvikutega ning mõnusalt rahuliku rütmiga pakub head olemist igaühele. Hinnas sisaldub ka 25-minutiline massaaž ning õhtusöök mõlemal õhtul. Mida hing veel ihkab!

Lastega minnes: Kuni 3a laps beebivoodil – tasuta, 4-13a laps lisavoodil – 30 eur/ 2 öö kohta, 14-17a laps lisavoodil – 40 eur/ 2 öö kohta.

VAATA LÄHEMALT

Fra Mare Spa paketid Haapsalus

Fra Mare Spa paketid Haapsalus

 

9. Puhkus Vihula mõisas (hind al 89€)

Imeliselt kauni loodusega võlumaa algab juba teekonnal kaunisse Vihula mõisa. Vihulas saab nautida puhkuserõõme ja tõhusaks hommikuseks ärkamiseks mõnuleda sisebasseinis ja aurusaunas. Lisatasu eest on võimalus tutvuda mõisaga koos giidiga, kes pajatab toredaid lugusid ja legende mõisast vanal ajal.

Lastega minnes: Laps kuni 2-aastane beebivoodil – tasuta , 3-12 aastane lisavoodil – 15 eur/ öö kohta, 13+ laps ja täiskasvanu lisavoodil 40 eur/ öö kohta .

VAATA LÄHEMALT

Vihula Moisa romantikapakett kahele Vihula 2

Vihula Moisa romantikapakett kahele Vihula

 

10. Lõõgastav spa pakett kahele Noorus SPA Hotel’is Narva Jõesuus (hind al 72€)

Eestimaa parim spa hotell Noorus SPA Hotel kutsub aega veetma koos kaaslasega, igapäevastele väikestele muredele mõtlemata. Ida-Virumaal põnevad vaatamisväärsused, rikkalik kultuurielu ja mõnusad spa elamused on nüüd võimalik ühendada toredaks lühipuhkuseks.

Lastega minnes: 1 laps vanuses kuni 5 aastat (kaasarvatud) majutatakse standardtuppa tasuta koos täiskasvanu(te)ga. Laps 6 – 12 aastat lisatasu on 15 € /öö. Lapsi alates 13. eluaastast ja vanemaid loetakse täiskasvanuteks. Majutuse lisatasu on 30 € /öö.

VAATA LÄHEMALT

Hotelliveeb.ee spa pakett Noorus Spa Hotel Narva Joesuus bassein

Hotelliveeb.ee spa pakett Noorus Spa Hotel Narva Joesuus bassein

 

Lisaks vaata pakette Laulasmaa Spas, Pühajärve Spas, Viimsi Spas.

 

Loe ka varasemaid postitusi:

TOP 12: Eesti parimad spaahotellid 2017

11 parimat hotelli lõõgastumiseks

16 ägedat puhkemaja Eestis, mida suvel rentida

10 romantilist külaliskorterit Eesti kuurortlinnades

[fbcomments]