Spaa arvustus: V spaa- ja konverentsihotell

Autor  |  0 kommentaari

Tartu on alati olnud koht, kuhu on mõnus minna. Minu ülikooliaegne kodulinn on märkimisväärselt 10 aastaga muutunud – kesklinn on täis ehitatud uhkeid hooneid ning lisandunud on hulganisti meelelahutuslikke kohti. Ääretult hea meel, et ka Tartu sai lõpuks endale kõrgetasemelise spaa koos hotelli ja konverentsikeskusega. Tegemist on Lõuna-Eesti suurima spaakeskusega, mida sel korral uudistama läksimegi

Suurepärane asukoht

Uue spaahotelli asukoht on super. Vana Tartu Kaubamaja asukohale ehitatud suursugune vabaajakeskus Kvartal asub linna keskpunktis. Hotellis peatudes saab otse liikuda nii shoppama (Kvartalis on esindatud mitmed tuntud brändipoed), hubasesse restorani JOYCE, toidupoodi kui ka spaasse. Spaakeskus asub Kvartali keskuse 4.korrusel. Hotelli ööbima jäädes saab auto parkida maa-alusesse parklasse (5€/öö) ning kohe liftiga hotelli sõita. Väga mugav!

Kõrgetasemeline 4-tärni hotell

Hotelli kohta saab jagada kiidusõnu. Sisekujundusega on nähtud vaeva, toad on hubased, suured (Delux tuba) ja avarad ning mahutavad kenasti ka mitu väiksemat pereliiget. Lisavoodina on kasutusel mugav diivanvoodi, seega ei mingit nurinat lastelt.

Väga tore, et toas on kohvimasin (kapselkohvi), sussid ning hommikumantlid (isegi lastele), millega saab spaasse jalutada. Hotelli hommikusöögi valik on lai ja valikut igale maitsele. Kui Sinu menüüsse kuulub mõni eritoit (näiteks gluteeni- või laktoosivaba toit), siis tasuks enne nõu küsida.

Lapsesõbralik spaa

Olge valmis, et lapsed ei taha spaast ära tulla, meie veetsime seal kiirelt möödunud 4h! Spaas on olemas basseinid nii väikelastele, mis on täis veesilmasid ning sadu vanniparte, lisaks põnev pardiralli rada, koolilastele on veidi suurem bassein ning täiskasvanutele veelgi suurem (jahedama veega) bassein. Mullivanne on mitmeid. Saunade valik on samuti suur, kõikvõimalikud variandid on olemas – soolasaun, aurusaun, hamam, aroomisaun, kadakasaun jne. Ning see värske kadaka ja puidu lõhn saunades – väga mõnus!

Veel üks põnev koht lastele on spaakeskuse alumisel korrusel asuv liivaga täidetud tuba, kus lapsed saavad liivaga mängida ning vanemad puhketoolides puhata. Kahju, et seal vaid mõnda aknaga sauna ei ole, et saunaaknast siis laste mängudel silm peal hoida ja mõnuleda.

Pane tähelehotellipaketti või spaa külastuspiletit ostes uuri, millised saunad on paketi sees, sest soolamaailm (surnumere basseini ja soolasaunaga) ning saunamaailm (erinevad saunad) on lisatasu eest (vt hindasid allpool). Tavalisel spaa-alal on 3 sauna, millest väiksemale saunatajale täiesti piisab. Spaas korraldatakse õhtuti vahvaid saunarituaale, millest tasub osa saada.

Kas V Spasse tasub minna?

Tegemist on Eesti uusima ja ühe suurima spaakeskusega – loomulikult tasub uudistama minna! Spaas on väga palju arvestatud pisikeste tegelastega – lastel on tegemist ja võimalusi palju, üks lapsesõbralikumaid spaasid kohe kindlasti. Kui plaanis on teha ka veel üks ostlemise tuur, siis Kvartali keskuses on tõepoolest olemas kõik, mida vaid soovid.

Mõned puudused jäid siiski ka silma. Hotellist spaasse minnes peab kaasa võtma toarätiku, nii et tagasi minnes ei pruugi olla enam kuiva rätikut. Spaas on väga palju lõõgastuskohti ja –pesasid, kuid menüüst ei leia kahjuks tervislikke smuutisid või mahlu, mida nautida. Samas alkoholi(vabu) kokteile oli menüüs mitmesuguseid. Nädalavahetustel võib tippajal olla rahvast väga palju, seega kui vähegi võimalik, külasta spaakeskust nädala sees või hommiku poole.

Hinnatase

Vaatamata sellele, et spaasid aina lisandub, rühivad spaade hinnad hoopiski ülespoole. See kinnitab vaid üht – eestlane on spaataja ja külastajaid jagub kõikidesse spaadesse! Hinnaklass on teiste Eesti spaadega võrreldes tippklassi seas, kuid seda on ka spaa ja hotell ise.

Hinna tõttu aga ei jää spaakeskus külastamata, sest hinnakirjast leiab paketi igale soovijale (hind al 10€):

Delux 3h pilet (sisaldab kõiki saunasid ja basseine) nädalavahetusel 25€, nädala sees õhtuti 21€, hommikuti 16€. Lapsed kuni 5a (k.a) tasuta.

Soodne 3h VSpa pakett tavalise veekeskuse ja 3 saunaga 19€, nädala sees 15€ ja hommikuti 10€. Lapsed kuni 5a (k.a) tasuta.

Hotelliveeb.ee pakub ööbimisega hotelli tavapaketi hinnad algavad 99€ kahele, juurde saab võtta saunamaailma (3€/in) ja soolamaailma (3€/in) külastuse. Piiramatu külastusajaga.

Meie valik langes Hotelliveeb.ee mullivanniga Delux toale hinnaga alates 109€ kahele, juurde saab võtta saunamaailma (3€/in) ja soolamaailma (3€/in) külastuse. Piiramatu külastusajaga.

VAATA GALERIID V SPA KÜLASTUSEST

v spa spaahotell spa paketid hotelliveeb romantiline puhkus perepuhkus Tartus

v spa spaahotell spa paketid hotelliveeb romantiline puhkus perepuhkus Tartus 2

v spa spaahotell spa paketid hotelliveeb romantiline puhkus perepuhkus.JPG liivamäng

v spa spaahotell spa paketid hotelliveeb romantiline puhkus perepuhkus.JPG liivamäng

v spa spaahotell spa paketid hotelliveeb romantiline puhkus perepuhkus.JPG liivamäng

v spa spaahotell spa paketid hotelliveeb romantiline puhkus perepuhkus.JPG liivamäng

v spa spaahotell spa paketid hotelliveeb romantiline puhkus perepuhkus.JPG liivamäng

v spa spaahotell spa paketid hotelliveeb romantiline puhkus perepuhkus Eestis restoran JOYCE

Loe ka meie teisi spaa arvustusi ja postitusi:

“Ülimõnusad spa paketid Eesti spaades”

“TOP 12: Eestimaa parimad spaahotellid 2017”

“11 parimat hotelli lõõgastumiseks”

 

[fbcomments]