Spaa arvustus: ESTONIA Resort Hotel & Spa

Autor  |  0 kommentaari

Eestis on spaakultuur väga kõrgel tasemel ning spaade valik on pisikese Eesti kohta väga suur, pakkudes võimalusi igale maitsele. Kui aastatega saab Eesti spaadele ringi peale tehtud, siis kindlasti viib mõni spaa läbi uuenduskuuri ning taas on võimalus külastada justkui uut spaad, mida varem pole Eestimaal nähtud. Just sellisena võtaks kokku ESTONIA Resort Hotel & Spa uue tulemise – läbimõeldud kontseptsiooniga spaahotell, mis paneb rõhku külastaja mugavusele, kvaliteetsele teenusele ning heale pakettide valikule.

Uus ESTONIA Resort hotell kerkis senise Rohelise ja Valge maja asemele, erilist rõhku on pandud kujundusele – inspiratsiooni on ammutatud Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist.

estonia resort spa hotell

Elustilist külastas ESTONIA Resorti märtsikuu päikeselistel päevadel ning pakettidest sai valitud teatripakett Endla teatri külastusega. Miks mitte ühendada spaamõnud kultuurse tegevusega? Väga tore on leida pakettide nimekirjast niivõrd läbimõeldud valikut erinevatele sihtrühmadele, mis pidevalt uueneb ja täieneb – näiteks paketid jooga- ja spordihuvilistele,  saunagurmaanidele, söögigurmaanidele, lastega peredele, paaridele jne.

Kui nüüd tahaks midagi negatiivset välja tuua, siis vaid selle, et check in‘i tegema minnes ei olnud soovitud tuba kella 15st veel saadaval. Veidi enne kella 15 check-in‘i tehes öeldi, et tuba saab kohe-kohe valmis. Reaalselt vabanes tuba aga alles 40 minutit pärast kolme – mis on ilmselt ka arusaadav, sest vilgas spaaelu käibki ju nädalavahetusel ning vaesed koristajad, kes siis reedel-laupäeval ülimat tempot peavad tegema. Aga selle pisikese hilinemise peale saime kingituseks Surnumere basseinis hõljumise (mis on muidu lisatasu eest 9€/in).

estonia resort hotell tuba

Hotellitoad on avarad ja modernsed ning erilist tähelepanu pööratakse une kvaliteedile. Hotelli sõnul ollakse maailmas esimene hotell, kus on kasutusel SleepAngel™ padjad – maailma kõige puhtamad padjad, mis blokeerivad pisikuid, baktereid, allergeene ja isegi viirusi. Thinsulate’i puuvillakangast tekid on kerged, mõnusalt soojad, hea hingavusega ja niiskuskindlad tekid tagavad kliendile magamise ajal maksimaalse puhkuse. Selliste toodete vastu pole ilmselt ükski hotellikülaline.

Väga meeldis spaa- ja saunakeskus, mis küll otseselt millegi uue ja põnevaga ei üllatanud, ent pakkus suurt saunade valikut koos suure basseinialaga. Lisaks mitmetele mullivannidele basseinialas saab mõnuleda kaheksas erinevas saunas ning väliterrassil saab nautida ehedat eestimaist suitsusauna ja lõõgastuda mullivannides. Oi kui mõus võib väliterrass suvisel ajal olla! Peredega külastajad leiavad eest vahva lastele mõeldud Rõõmu sauna (kuni 40°C), kuid kahjuks ei ole väikelastele eraldi suplemiseks madalat basseini ning lapsed peavad hakkama saama suures basseinialas.

estonia resort spa bassein

estonia resort spa väliterrass

estonia resort spa saun

Parkimisest niipalju, et hotelli ees on pisike parkla, kuhu kindlasti kõik klientide autod ära ei mahu ning veidi jäigi segaseks, kuhu täpsemalt parkida saab. Kui arvad laupäeva hilisõhtul hotelli tagumisse otsa prügikastide lähedusse autot parkides, et ega pühapäeval prügiautod nagunii liigu, siis Murphy seaduse kohaselt koputatakse pühapäeva hommikul kell 8 viisakalt toa uksele ja palutakse auto eest ajada, sest prügiauto on kohal 🙂

Viimased plusspunktid lähevad muidugi a la carte restoranile NOOT, mis pakub lisaks heale söögile ka muusikalisi üritusi ning põnevaid Kokateatri etendusi seltskonnale.

Igatahes oli ESTONIA Resort hotelli ja spaa külastus väga meeldiv ja positiivne ning ilmselt saab Estonia meie lemmikspaade hulgas mõneks ajaks auväärse esikoha. Hinnaklass on spaahotellil siiski teiste spaadega võrreldes kõrgem, näiteks maikuu nädalavahetusel on standardtoa hind alates 119€/öö. Aga on väärt külastamist!

Lisainfot leiad hotelli kodulehelt ning arvustusi saad lugeda booking.com lehelt.

Fotod: Estonia Resort Hotel & Spa

[fbcomments]