Spaa arvustus: Hedon Spa

Autor  |  0 kommentaari

Hedon Spa on Eesti uusim spaa, mis asub Pärnu ajaloolises mudaravila hoones. Elustilist külastas Hedon Spad 2014. aasta septembri alguses, mil rannamõnusid enam nautida ei saanud, kuid üllatavalt soe nädalavahetus andis siiski võimaluse välibasseini kasutada. Hedon Spa kuulub pigem kõrgema hinnaklassi spaade hulka, mida võib võrrelda näiteks Grand Rose Spaga Kuressaares.

Mis meile meeldis? Asukoht rannapromenaadil ning väliterrass, mis annavad eelise pigem suveperioodil. Tegemist on uue spaakompleksiga, kus kõik on mõnusalt uus ja värske. Uue hotelli hõng, mis kajastub moodsas disainis ja inetrjööris. Ja muidugi hommikusöök – suur valik igale maitsele, soolalõhe ja shampus – see käib ühe õige spaa hommikusöögi juurde 🙂

hedon spa
Kahjuks sattusime külastusel ilmselt algus-populaarsesse aega, sest päeval check-in’i tehes selgus, et õhtusöögiks on kõik lauad broneeritud ja spaa protseduuride ajad on samuti kõik täis. Milline pettumus! Õhtusöögiks leiab veel Pärnus mõne hea söögikoha, ent spaamõnusid nautima tulnule tuleb ilmselt üllatusena, et mitte ühtegi protseduuri ei ole saadaval. Tagantjärele tarkusena võib järeldada, et protseduurid tuleks enne spaasse minekut broneerida, ent kes sellega ikka kiirel ajal tegeleda jõuab. Ja sellega pettumuste rada ei lõppenud.

hedon spa

Tuba sai broneeritud läbi booking.com’i, kus ilutses kena pealkiri “Hedon Spa – tasuta sissepääsuga spaasse”. Kohapeal selgus, et tasuta spaa on hotellikülastajatele mõeldud supelusala, mitte Vaikne Spa, mis on lisatasu eest (25€ inimene). Arvestades kõiki asjaolusid jäi ka Vaikne Spa külastamata, kuna uudishimu supelusalas veemõnusid nautida tundus ka mõistlik.

Supelusalast leiab ühe tavalise mõnede õhkmassaazidega basseini (allolev pilt) ning eraldi ruumis asuva lastebasseini. Saunades on valikus auru- ja tavaline saun. Seega, kahjuks ei midagi erilist, ent olemasolevad basseinid ja saunad pakuvad lõõgastust ja mõnulemist siiski.

hedon spa

Kuna enamik Eesti spaasid on vahendatud ka booking.com lehel, siis tasub enne spaasse või hotelli minekut kindlasti ka kommentaare lugeda, sest need annavad hea pildi sellest, mis sind ees võib oodata. Mõned viimased kommentaarid Hedon Spa külastajatelt:

“Teenindus oli meeldiv ja vastutulelik, head toidud hubane atmosfäär. Tuleb olla tähelepanelik pakutavatest võimalustes ja siis neid ise küsida”.

“Kõik oli OK. Lahe hotell, restoran ja ka SPA oli viimase peal oma kenade tüdrukutega.”

“Kuna tegu on suhteliselt värske hotelli- ja spakompleksiga, siis hetkel on kõik veel ilus ja puhas nn. värvilõhnaline.Hommikusöögi valik küllaldane ja maitsev. “

“Vaikse spa hinnatase liiga kõrge. otsas. Samuti olid osad reklaamitud- lubatud tooted hoolitsustarvikute kotikesest puudu.Öeldi, et need olid otsas…Supelusalal võiks pakkuda klientidele kas või tavalist vett.Mujal on see nii juba kombeks. Meie külastuse ajal olid joogid tasuta ainult vaikse Spa poole peal ja sealgi lõppes tee otsa…Aga muidu oli kõik hästi.”

Seega üldmulje väikeste pettumustega pigem positiivne ning ilmselt külastaks Hedon Spa’d veelkord.

[fbcomments]