Spaa arvustus: Ainult täiskasvanutele mõeldud eksklusiivne Viimsi SPA 18+

Autor  |  0 kommentaari

Viimsi SPA 18+ asub looduskaunil Viimsi poolsaarel. Viimsi on ideaalne koht, mida aastaringselt külastada ning kus on piisavalt ajaveetmisvõimalusi nii suurtele kui ka väikestele.

Kuna Viimsi poolsaar asub mere ja metsade vahel, siis leidub Viimsis nii looduskauneid paiku kui ka kauneid merevaateid. Ümbruskonnas on põnevaid loodusradu, kus saab matkata ning talvel suusatada. Talvel on avatud ka Viimsi Mäepark mäesuusaradadega ja uisutamisplatsid. Suvehooajal saab nautida lähiümbruse kauneid randu koos rannabaaridega ning silmailu pakuvad ja hingele teevad pai maalilised hetked mere ääres, mil päike tõuseb merest ja loojub merre. Just Viimsist avaneb ka Tallinnale kuulus kilukarbi-siluett, vaade poolsaarelt üle mere. 

Viimsist leiad restorane, mis pakuvad lisaks suurepärasele maitseelamusele ka hunnituid merevaateid. Viimsi keskuses on nii väikseid gurmeekauplusi kui ka suuremaid ostukeskusi ning laupäevahommikuti saab külastada tõenäoliselt Eesti kauneima vaatega taluturgu Viimsi Vabaõhukeskuses, mis pakub eestimaist toidu- ja talukaupa, värsket kala ja küpsetisi ning palju muud hõrgutavat hooaajalist toidukraami. Lisaks leiab Viimsi keskusest kohvikuid ja pubisid, suuremaid ja väiksemaid hotelle, ilusalonge, spordiklubisid, laste mängutubasid, bowlingusaali, kino, spaa- ja veekeskused. 

Kuna Viimsit tutvustav koduleht ütleb meile, et just Viimsi on see koht, kuhu on koondunud enim spaasid, tervist turgutavaid asutusi ja erinevaid meelelisi kogemusi pakkuvaid ettevõtjaid ühe aakri kohta, siis elustilist.ee valis külastamiseks spaakeskuse Viimsi SPA 18+, et keset talvehooaega ennast turgutada ja nautida rahu ja vaikust, mida pakub ainult täiskasvanutele mõeldud privaatne ja eksklusiivne spaakompleks Viimsis.

 

Viimsi Spa 18+ tutvustus 

Tallinn Viimsi SPA (Randvere tee 11, Viimsi) on suurim hotelli- ja spaakompleks Viimsis ning asub 12 km Tallinna südalinnast. Eksklusiivne spaa- ja saunakeskus SPA 18+ on Tallinn Viimsi SPA kompleksi osa, mis valmis juba 2014. aasta lõpus ning renoveeriti 2018. aasta septembris, mil kogu SPA18+ saunakeskus sai värske ilme.

Viimsi SPA 18+ on eriline selle poolest, et seal saad nautida rahu ja vaikust, sest luksuslik spaakompleks on mõeldud ainult täiskasvanutele.

Saunakeskuses on 6 erinevat leili- ja aurusauna ning Türgi HAMAM saun. Lisaks on võimalik saunades osaleda kindlatel kellaaegadel toimuvatel tasuta saunarituaalidel. Lisateenustena on võimalik tellida erinevaid kehahoolitsusi ja massaaže. 

Tallinn Viimsi SPA kompleksis on tegemist tervele perele, suures kompleksis asuvad veel hotell, kogupere spaa- ja saunakeskus, ujula, jõusaal, lastekeskus, kino- ja konverentsikeskus, inglise pubi Black Rose ja Eesti suurim interaktiivne veekeskus Atlantis H2O Aquapark koos 8 liutoruga.

 

Meie kogemus 

Külastasime Viimsi SPA 18+ spaakeskust detsembri keskpaigas reedesel pärastlõunal. Tallinn Viimsi Spa hotelli juures on parkimine tasuta ning parkimiskohtade leidmisega meil raskusi ei tekkinud. 

Esmamuljet saab jätta vaid ühe korra ning Viimsi SPA 18+ personal näib seda hästi teadvat, sest nii vastuvõtu administraator kui ka spaakompleksis kohatud personal on meeldiv, naeratav, sõbralik ja viisakas.

Keset külma ja halli talvepäeva spaasse saabumine on tõeliselt rahustav ja pingeid maha võttev. Riietusruumid on soojad, mahedates toonides, piisavalt avarad. Riietuskapist leiame tasuta kasutamiseks nii pehme saunalina kui ka hommikumantli, nii et spaad külastades ei pea enda saunalina kaasa võtma. Pesuruumis leiab äramärkimist tõeliselt meeldivalõhnaline ja vahune dušigeel!

Kuna uuenduskuurist on möödas vaid mõni kuu, siis spaakompleksi kujundus on tõesti mõnusalt uus ja värske, lisaks ka maitsekas ja luksuslik. 

Spaakompleks asub kahel korrusel. Riietusruumist spaasse astudes on kohe ees kaks vastandlikku basseini – jaapani kuumaveebassein ning selle kõrval jääkülm bassein. Samas on kuum puukerisega Soome saun, kus toimuvad ka leilisaunarituaalid, mis julgematele lõppevad värskendava hüppega kibekülma basseini. Kuna me teravaid elamusi sel korral ei soovinud, siis külastasime rahulikumaid ja madalama temperatuuriga saunasid – sanaariumi, kus saab mõnuleda kaminatule paistel ning aurusauna, kus saab kuulda rahustavat veevulinat ning lasta aurul oma nahka pehmendada. 

Samal korrusel on ka suur bassein koos mullivanni ja massaaživannidega. Basseini ääres on rahulikud puhkealad kui ka baar, kust saab tellida lisaks joogile ka kergemaid suupisteid. Mõnusat elevust tekitasid basseinis sees asuvad baaripukid, nii saab basseinis mõnuledes rahumeeli kokteili nautida. Pärast värskendavat basseinisuplust on mõnus libiseda jaapani kuumaveebasseini, mis oma kuumusega toob hetkega torkivad sipelgad nahale. 

Alumisele korrusele minnes jõuab külastaja mõnusasse saunakompleksi. Samas on ka lõõgastusruum puuviljade ja joogiga. Meie saabudes on küll parasjagu puuviljakandik tühi, kuid see-eest on saadaval mitut erinevat puuviljamaitselist vett. 

Esimesena võtsime ette Türgi HAMAM sauna, mis on meie saabudes täiesti inimtühi. Türgi saun on vaikne, soe ja udune puhkekoht, kus mõnusalt soojadel marmorplaatidel tunnetad, kuidas keha muutub soojaks, vabaneb pingetest ja lihased muutuvad pehmeks. Edasi suundusime soola-ja aurusauna, kus koorime oma keha soolaga ning hingame sisse puhastavat soolaauru. Pärast seda, kui nahk on mõnusalt puhtaks kooritud, on hea minna Saaremaa mudasauna, kus maagilise mõjujõuga Saaremaa mudamassaaž meie keha turgutab ja värskendab. Siinkohal meenutasime, kuidas esimest korda Saaremaa mudasaunas käies olid seljas heledad bikiinid ja neid pärast enam puhtaks ei saanudki, nii et ettevaatust valgete bikiinide omanikud!

Ülakorruse puhkealal saab pärast sauna protseduure nautida lõõgastavat kaminavalgust või pikutada mõnusatel madratsitel ja vaikselt juttu ajada, taustaks mängib vaikne rahulik muusika ning seinal vaheldub suur pildigalerii maaliliste loodusvaadetega. Külastajaid on vahepeal juurde tulnud, kui meeleolu on endiselt rahulik ja vaikne. 

Need on kvaliteethetked, mil tunnetad, kuidas argipäeva väsimuse ja kiiruse vahetab välja uus, rahulik ja lõõgastav energia. Emadena naudime me ka imelikku rahu ja vaikust, milles puuduvad meie armsate laste kilked ning pidev edasi-tagasi sagimine. Seega, ideaalne paik nii lapsevanematele kui ka paarikestele, kes tahavad nautida omaette olemist ning rahulikke puhkehetki teineteise seltsis.

Spaakompleksi külastus mõjubki üheaegselt nii rahustavalt kui ka turgutavalt ning spaakeskuses on niivõrd soe ja hea aura, mis täidab meid uue, värskema ja positiivsema energiaga. 

Viimsi SPA 18+ lisateenuste valik on rikkalik ja lai ning ühe külastuskorraga kindlasti ei jõua kõike kasutada ja nautida vaatamata 3-tunnisele külastusajale. Kuid siiski on see kolm tundi piisavalt pikk aeg, mil keha täitub uue energiaga ja saab mõnusa restardi ning hinge on tekkinud juba igatsus oma armsate laste kisa ja kära järgi. Meile meeldis, et Viimsi spaakompleksi juurde kuulub ka Lastekeskus, kuhu saab spaakülastuse ajaks lapsed tasuta rahumeeli mängima jätta! 

Kui tuua välja, kuidas oleksime ennast veel paremini tundnud, siis vitamiinirikas puuviljaamps oleks värskendavalt mõjunud, kuid puuviljakandik oli küll terve meie sealviibimise aja kahjuks tühi.

 

Hinnad

Viimsi SPA 18+ hinnad on küll kallimad kui kogupere spaakeskuste hinnad, kuid see on aeg, mille saad pühendada iseendale ja oma kallile kaaslasele ning see kvaliteetaeg on kindlasti seda väärt. 

Spaakülastuse kestus on 3 tundi. Ostes SPA18+ kehahoolitsuse, pikendab see külastusaega hoolitsuse aja võrra. Soodushinnad kehtivad Viimsi klubikaardi omanikule, kellele sissepääs on -20% soodsam ning hotelli külastajale maksab sissepääs 20 €.

Hind sisaldab tasuta lastehoidu (kuni 21.00) spaakülastaja lapsele alates 3.eluaastast, spaateenuse tarbimise ajal (3h) Viimsi SPA lastekeskuses. Parkimine Viimsi spaakeskuse juures on tasuta. 

Viimsi SPA 18+ hinnakiri 

Hinnakiri Tavahind Hind klubiliikmele -20%
Teisipäev – Neljapäev 12:00 – 15:00 25 € 20 €
Esmaspäev – Neljapäev 15:00 – 22:30

Reede 12:00 – 15:00

30 € 24 €
Reede alates 15:00

Laupäev – Pühapäev, riiklikud pühad

35 € 28 €

Oleme äärmiselt õnnelikud, et Tallinnas on juba mitu luksuslikku ja kõrgetasemelist spaakeskust!

Jälgi meid Instagramis ja Facebookis!

Fotod: Tiina Pihlak ja Viimsi Spa Tallinn. 

 

Loe ka meie teisi spaa arvustusi:

“Spaa arvustus: Elamus Spaa Mustamäel”

“Spaa arvustus: V spaa- ja konverentsihotell” 

“Spaa arvustus: Hedon Spa”

“Spaa arvustus: ESTONIA Resort Hotel & Spa”

“Spaa arvustus: Jūrmala Spa Lätis”

“TOP12: Eesti parimad spaahotellid 2018”

[fbcomments]