TOP 20: parimad mereäärsed puhkemajad Eestis, mida suvel rentida

Autor  |  0 kommentaari

Kauaoodatud suvi ongi käes! Olgugi, et ilm võib olla heitlik ning rannailm vaheldub sügisilma meenutava tormiga, leidub Eestis palju tegevust, kuhu minna ja mida teha. Viimane aeg on teha reisiplaane, sest igal aastal kasvav siseturism tähendab ka tipphooajal täisbroneeritud majutusasutusi. Viskasime pilgu peale selle aasta parimatele puhkemajadele mereäärsetes piirkondades ning valisime välja oma lemmikud. Valiku oleme teinud oma maitse järgi ning väga raske oli parimatest parimad leida – aga leidsime! 

Sarapuu Puhkemaja, Haapsu, Saaremaa

Sarapuu Holiday Home - puhkemaja Saaremaal

Hinne 9.6, hind al 160€ (mahutab kuni 6 inimest) 

Läbimõeldud, kvaliteet ka pisiasjades, sügav ilutunnetus, võrratud naturaalsed materjalid. Hoolivuse tunnetamine igal sammul. Võimas binokkel metsaserva uurimiseks. Rõdud eri ilmakaartesse. Väga kaua soojust pidav suur tünn/vann õues – meie käimise ajal oli lumi maas, täiskuu, udu, soe vesi…. Mõjus jahedal aastaajal kiirelt tervendavalt nii ihule kui hingele! Sarapuu ja Vahtrapuu puhkemajad on siiani kogetuist MAAILMA PARIMAD (ei ole lihtsalt kompliment). Kindlasti soovime tulla ka teistel aastaaegadel. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Kalurikodu Puhkemaja, Kärdla, Hiiumaa

Kalurikodu Holiday Home

Hinne 9.8, hind al 162€ (mahutab kuni 9 inimest) 
 
Kõik oli suurepärane. Asukoht supper. Maja on ilus, puhas, ruumikas ja isegi kahele inimesele ei olnud elamine suur. Elutoas olev diivan on supper mugav ja kui sellel lesida, uni on garanteeritud. Teisel korrusel, magamistoas magades rõduuks tuulutusavas, ei muutunud tuba külmaks. Mis oli väga üllatav. Väga mugav, et vannituba on nii allkorrusel kui ka üleval. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Vanaõue Puhkemaja, Kalana, Hiiumaa

Vanaõue Holiday Home

Hinne 9.6, hind al 100€ (mahutab kuni 6 inimest)

Vanaõue puhkemaja on Kalana külas asuv saunaga puhkemaja. Külastajate käsutuses on terrass. Ümbruskonnas on populaarseteks tegevusteks rattasõit ja kalapüük ning kohapealt on võimalik jalgrattaid laenutada. Piirkonnas saab aega sisustada ka kanuusõidu, matkamise ja muude tegevustega. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Villa Marienholm, Haapsalu

Villa Marienholm

Hinne 9.6, hind al 79€ (mahutab kuni 4 inimest)

Saadaval on 3 erineva suurusega apartmenti, kuid öömaja on privaatne ning oma hooviga. Väga hea asukoht, mugav apartment ja sõbralik vastuvõtt. Lähedal on kaks ujumiskohta ning Haapsalu vanalinna 15 minuti jalutuskäigu teekond. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Samblamaa Külalistemaja, Nõva

Samblamaa Guesthouse

Hinne 9.6, hind al 178€ (mahutab kuni 4 inimest)

Elustilisti lemmik ööbimispaik keset imeilusat loodust. Keset männimetsa, tiigi kaldal ning merest vaid paarisaja meetri kaugusel asuv majake on suurepärane koht perega või sõpradega puhkamiseks. 
Külastaja kommentaar: Meeldis kõik – vaikne merekohin, linnulaul, eraldatus, metsa lõhn, mugavused, matkarada läbi metsa mere äärde… Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Villa Hanson, Noarootsi

Villa Hanson

Hinne 9.6, hind al 126€ (mahutab 5 inimest) 

Mõnus privaatne majake, väga kena sisekujunduse ja terrassiga. Kõik vajalik on olemas, just parasjagu asju, köögivarustus on korralik ja funktsionaalne. Eraldi tooks välja, et majal on hea loomulik ventilatsioon, suvekuudel väga oluline, mõnus oli magada. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Meretuule Puhkemaja, Keibu, Läänemaa 

Meretuule Holiday Home

Hinne 9.5, hind al 9.5 (mahutab kuni 8 inimest).

Suurepärane puhkus suurepärases kohas. Sõbralik pererahvas, kõik vajalik olemas, eriti toredad võimalused saunamõnude nautimiseks. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Liivakella Puhkemaja, Narva-Jõesuu

Liivakell Holiday Homes

Hinne 9.2, hind al 180€ (mahutab kuni 7 inimest)

Vapustava asukohaga privaatne puhkus. Super asukoht ning sõbralik teenindajaskond! Asub Noorus SPA lähedal. Randa 100 m! Väga ruumikad majakesed. Saun, terrass, kamin! Igati hea leid ning soovitame eriti lastega peredele! Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Onni Villa, Abula, Saaremaa

Onni Villa

Hinne puudub (uus), hind al 5 päeva 375€ (mahutab kuni 5 inimest)

Onni Villa on rajatud vana sepikoja varemetele Onni ranna kaldal. Kaunite liivarandade ja sobivate ilmastikutingimustega on maja ees laiuv Tagalaht saanud surfarite meelispaigaks. Päikeseline rannik peidab endas loendamatul hulgal allikaid. Villa sobib suurepäraselt peatuspaigaks perekonnale, sõpruskonnale või ka romantikutele. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Nuutri Villa, Kärdla, Hiiumaa

Nuutri Villa

Hinne 9.4, hind al 135€ (mahutab kuni 6 inimest)

Hiiumaa puhkuseks parim maja! Hea asukohaga, hubane maja sõprade või pere seltsis puhkamiseks. Kõik vajalik on kohapeal olemas. Host oli väga sõbralik ning hooliv. Tundsin end nagu kodus! 🙂 Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Vahi Puhkemaja, Orjaku, Hiiumaa

Vahi Holiday Home

Hinne 9.4, hind al 89€ (mahutab kuni 2 inimest)

Parim puhkusepaik Eestis. Väga huvitav asukoht saarel, parim võimalus minna linnakärast eemale. Terve maja on vaid Sinu päralt. Jahisadam vaid 3 minuti kaugusel. Suurepärane. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Västriku Puhkemaja, Nasva, Saaremaa

Västriku Holiday Home

Hinne 9.4, hind al 120€ (mahutab kuni 2 inimest + 2 last)

Väike ning hubane maja. Kõik vajalik on olemas. Ilus, suur ning hästi hoitud aed, marjad, liivakast. Lapsed olid õnnelikud. Perenaine ning peremees on sõbralikud ning lahked. Tuleksime tagasi. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Aadama Puhkemaja, Reiu, Pärnumaa

Aadama Holiday Home

Hinne 9.4, hind al 160€ (mahutab kuni 6 inimest)

Puhas ja läbustamata:) Kõik mugavused olemas. Ideaalne ka kahele perele. Meeldiv suhtlus omanikega. Kodune! Ideaalne Lottemaa külastajatele. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Roostasalu Puhkemaja, Elbiku, Noarootsi

Roostasalu Holiday home

Hinne 9.3, hind al 200€ (mahutab kuni 7 inimest) 

Meeldis kõik! Maja on peaaegu uus. Kõik on ilus ja puhas, nii nagu piltidel. Küünlad tubades tekitavat mõnusat hubast tunnet. Olemas ka teler (kasutasime seda muusika pleierina). Võtsin eelmist tagasisidet arvesse ja tõime kaasa natuke nõusid. Kohapeal on taldrikuid, tasse, kahvleid/lusikaid piisavas koguses. Kasuks aga tulid meie oma väikesed kaussid salatite / suupiste serveerimiseks. Naabreid näha pole. Vaikne ja rahulik asukoht männimetsaga ümber, mis on tõesti mustikatega täis! Lähedal on kõnnitee, mis viib otse randa. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Urikivi Puhkemaja, Orjaku Hiiumaa

Urikivi Holiday House

Hinne 9.3, hind al 176€ (mahutab kuni 4 inimest)

Maitsekas ja originaalne sisekujundus, ilus ümbrus, privaatsus, rahu ja vaikus. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Mereoja Kämping, Uuskõrtsi, Lääne-Virumaa

Mereoja Camping

Hinne 9.3, hind al 60€ (mahutab kuni 4 inimest)

Teenindus oli suurepärane ja väga personaalne. Kämping ületas kaugelt igasugused ootused – ehkki olen ööbinud paljudes sarnastes kohtades, on Mereoja kaugelt kõige parem. Majakesed on moodsad ja väga mugavad; peamajas on modernsed tualeti- ja duširuumid; olemas on kõik vajalik grillimiseks ja mõnusaks seltskondlikuks viibimiseks. Saun oli imehea ja meri lähedal. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Ungru Külalistemaja, Suuresadama, Hiiumaa

Ungru Külalistemaja

Hinne 9.2, hind al 68€ (mahutab kuni 2 inimest)

Tuba oli väga suur ning väga ilus ja puhas. Hommikusöök oli suurepärane. Alguses tekitas veidi segadust see, et restos ei olnudki mingit märku hommikusöögist, kuid kui lauda istusime, siis kohe tuldi küsima, kas soovime putru või omletti. Tehti omlett personaalselt meile, mis oli suureppärane ja kõht sai täis. Koht on suurepärane ning restorani toit oli tasemel. Koht iseenesest on väike ja vaikne ning ööbimiseks ja õhtustamiseks sobis suurepäraselt. Personal väga sõbralik ja abivalmis. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Kadaka-Hansu Puhkemaja, Pusku, Läänemaa

Kadaka-Hansu puhkemaja

Hinne 9.2, hind al 117€ (mahutab kuni 6 inimest)

Meri väikese jalutuskäigu kaugusel,vaikne ja rahulik. Maja ise väga ilus ja puhas. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Pivarootsi Puhkemaja, Pivarootsi

Pivarootsi Puhkemaja

Hinne 9.2, hind al 90€ (mahutab kuni 4 inimest)

Meeldiv puhkus looduse keskel. Meeldis vaikus ja eraldatus, loodus. Väga soe vastuvõtt ja tore pererahvas. Kindlasti läheme tagasi! Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

 

Jaagurahu Puhkemaja, Haapsalu

Jaagurahu Puhkemaja

Hinne 8.8, hind al 110€ (mahutab kuni 4 inimest)

Väga hea hinnaga majutus, kus on kõik vajalik olemas, et veeta üks meeldejääv nädalavahetus. Puhas, hubane, hea asukoht, ilus loodus. Vaata/broneeri puhkemaja booking.com lehelt.

Fotod: booking.com 
[fbcomments]