Võrkkiik sobib nii tuppa kui õue

Autor  |  0 kommentaari

Võrkkiik seostub esmalt lapsepõlvega, teisalt sooja suveilmaga ning kolmandaks eksootilise puhkusereisiga. Kuid tegelikult on väga tore mõte mõelda võrkkiigest kui sisustuselemendist, mis sobib ühtmoodi hästi nii suvesse kui talve ning nii õue kui tuppa.

Alljärgnevalt väike inspiratsioonigalerii võrkkiigest ja võrktoolidest.

võrkkiik_7

Klassika uues kuues. Lapsepõlvest tuttav võrgust võrkkiik sisetingimustes. Vägagi vahva lahendus, võrgust kiik on õhuline ning ei muuda ruumi liialt väikeseks.

võrkkiik_1

Mõnus boholik olemine, kus värvilisest kangast võrkkiik (kitsas variant) on just see suurepärane koht, kus mõelda häid mõtteid, nautida tassikest teed või head muusikapala. Miks mitte ka lihtsalt olla ja kuulata vaikust.

võrkkiik_3

Valge ja helge, väikesesse interjööri sobilik lahendus. Lambanahk lisab istmele pehmust, mugavust ja kodusust.

võrkkiik_2

Minimalistlikusse valgete seinte, põrandate ja lagedega interjööri imeliselt sobiv must võrkkiik. Lisa hallid ja triibulised padjad ning igati õdus pesa on valmis.

võrkkiik_10

Eelmisele pildile vastukaaluks vägagi värvikas võrkkiiktoolid, kuid juba seda kiike vaadates tekib soe tunne.

võrkkiik_15

Võrkkiik sobib suurepäraselt ka lastetuppa, sest enamik lapsi jumaldab kiikumist. Samuti on beebiga hea seal koos õõtsuda ning mõnigi ärev hetk leiab rahustava lahenduse.

võrkkiik_14

Romantiline võrkkiik kinnisele rõdule, terrassile või verandale on hubane pelgupaik, kus mõnusaid mõtteid mõlgutada ja helget olemist nautida.

võrkkiik_12Täienda oma võrkkiike patjadega, et luua täiuslik pesa ja pelgupaik.

võrkkiik_13

Kui sul on kodu või suvekodu veekogu ääres, siis see on suurepärane võimalus nautida vaikset veekohinat ning mõnuleda veekogu kõrvale sätitud kiiges.

võrkkiik_5Võrkkiigeklassika parimas vormis – õunaaias või puude vahel lillepeenra(s). Lapsepõlv tuleb meelde.

Pildid: Pinterest

[fbcomments]