Oled eluga ummikseisus? Tervenda oma tšakrad!

Autor  |  0 kommentaari

Kas teadsid, et just blokeerunud tšakrad takistavad saavutamast ja elamast täisväärtusliku elu, kuna iga tšakra vastutab elu teatud valdkonna arengu ja väljakutsete eest.

Kes meist ei sooviks elada kaunis kodus õnneliku kokkuhoidva pere keskel, olla lähedases ja hingetoitvas suhtes oma armsamaga, saavutada oma sihte ja eesmärke, kogeda mitmekülgset armastust, teha unistuste tööd, viibida sisemises õnne ja rahulolu seisundis ning kogeda ühtsust kogu looduga?

Mida siis teha? Kasulik oleks omandada iga tšakra valdkonna õppetükid, teadvustada need ja lahendada. Tšakrate tasakaalustamiseks ja tervendamiseks on mitmeid viise ja võimalusi, sinu hingega resoneeruvad teadmised omaks võtta ning vajadusel nõu ja tervendust küsida.

Sinu elu on tasakaalus ja õnnelik, kui kõik sinu seitse tšakrat on avatud ja töötavad hästi

Juurtšakra on Sul tugev, kui Sul on usaldus elu vastu. Usaldus, et kõike on piisavalt – toitu, turvatunnet, peavarju, hoolt ja  armastust, raha ja tööd, et võimaldada endale kõike vajalikku. Sa tunned, et  küllus on sinu sünniõigus ja usaldus, et oled seda kõike väärt. Sul on oma kindel koht elus ja Sa kuulud siia. Sul on hea side maaga ja juurtega ehk hea suhe vanemate ja sugulastega. Väärtustad ennast ja oma tööd ning kõike, mida elu  pakub. Oled teotahteline ja vitaalne. Loe juurtšakra kohta edasi siit.

family-ministry

Seksuaaltšakra on Sul tugev, kui Sa suudad kergelt  ja vabalt suhelda vastassooga, näed seksuaalsust positiivses valguses, naudid seda, tunned kirge, sensuaalsust ja suudad vabalt oma tundeid partnerile  väljendada. Intiimsus ja lähedus on Sinu jaoks normaalsed. Loe seksuaaltšakra kohta edasi siit.

seksuaalenergia

Sinu päikesepõimik on tugev, kui Sind imetletakse sinu enesekindluse ja terve enesehinnagu pärast nii sinu töös kui ka isiklikus elus. Sa ei karda rääkida oma mõtetest ja Sa julgustad ka teisi enda ümber sama tegema. Sinu perekond, kolleegid ja ühiskond näevad Sind kui karismaatilist isikut, kes kasutab pühendunult oma karismat ja väge muutmaks  maailma paremaks paigaks. Sa särad ja oled päikseline isiksus. Suurepärane näide tugeva päikesepõimikuga isikust on Richard Branson. Loe päikesepõimiku kohta edasi siit.

richard-branson

Läbi südametšakra õpid Sa ennast väärtustama,  armastama ja andestama. Õpid tundma ja nägema armastuse paljusust läbi enda, vanemate, laste, partnerite, sõprade, loomade, taimede, looduse, kaitseinglite ja valgusolendite. Sa suudad armastada tingimusteta ja ei hoia kedagi enda küljes kinni st armastad teist nii palju, et lased armastatul käia oma valitud rada, isegi kui see Sulle haiget teeb. Ei teeni teise inimese armastust talle meeldimise näol. Suudad kogeda kaastunnet – teise inimese või olendi valu, suudad näha ja kogeda ilu. Loe südametšakra kohta edasi siit.

happy-family-1

Kõritšakra kaudu väljendad Sa oma sisemist tõde, eneseväljendust igas mõttes, kogu oma potentsiaali ehk oma elueesmärki nt läbi muusika, laulmise, tantsimise, näitlemise, kõnepidamise, kunsti, kokkamise, kirjutamise, tervendamise, kujundamise jne. Selles tšakras peituvad Sinu võimed, oskused ja potentsiaal. Siin saad Sa kontakti oma kõrgema olemusega, oma tõelise Minaga, oma sisemise sügava olemusega, kes juhib sind läbi elu. Pildil Arvo Pärt. Loe kõritšakra kohta edasi siit.

B7309AD8D0CA219E93A2FCA6C846F890B970C19978778F4D45770857580860B6

Läbi kolmanda silma tšakra hakkad elu nägema selgelt, arusaades põhjus-tagajärje seostest. Mõistad, et kõik mis Su elus sünnib on põhjusega ja õppimiseks ning endapoolt ellu kutsutud kogemus. Selle tšakra kaudu areneb sinu intuitsioon – sisemine nägemine, kuulmine ja tajumine. Sa usud ja usaldab, et see mida Sa visioonis näed, on tõene. Kui kolmas silm on avatud on sul ligipääs teistesse maailmadesse, dimmensioonidesse, iidsetele tarkustele ning võime näha inimeste südametesse ja tulevikku. Sa mõistad nii maise ku vaimse maailma seaduspärasusi. Loe kolmanda silma tšakra kohta edasi siit.

Läbi kroontšakra koged Sa ühtsustunnet kogu looduga. Mõistad ja koged, et Sina oled kõiges ja kõik on Sinus. Mida teed teistele, teed iseendale. Selle tšakra kaudu hakkad mõistma kõige eksisteeriva tõest olemust. Sa oskad märgata ja arusaada, et sind hoitakse ja juhendatakse kogu aeg ja sellest tekib ääretu tänutunne. Sa näed elu ja maailma ilma illusiooni loorideta ja lähened üha rohkem puhtusele ja valgusele. Loe kroontšakra kohta edasi siit.

Tšakraid saad tervendada ise lugedes ja praktiseerides, ent kui soovid end usaldada professionaalide kätte, siis tasub kindlasti proovida tšakrate tervendamise teraapiat.

Loe hingepeegel.ee lehelt, kuidas ise oma tšakraid tervendada.

Kas oled käinud energiateraapias või tšakrate tervendamise teraapias? Jaga meiega oma kogemus!

Allikas: teraapiad.ee, hingepeegel.ee

[fbcomments]