Lea Dali Lioni elu kuldreeglid

Autor  |  0 kommentaari

Särava laulja ja kolme lapse ema Lea Dali Lioni elu muutis rinnavähk, mille keerulisest ja imelisest tervenemisprotsessist on ta avameelselt ja soojalt kirjutanud raamatus “Joonista valgus”.

Vahel viskab elu meie teele keerulisi käänakuid ja olukordi ning pärast seda me ei näe enam kunagi oma elu sellisena nagu varem. Olukord, millega silmitsi peame seisma muudab oluliselt meie väärtusi ja hinnangud ning paneb elule teise pilguga vaatama. Kuid kui sul on usku ja sa elad kooskõlas oma südamega, siis suudad sa sellest olukorrast õppida ning olla südamest tänulik avanenud õppetunnile.

Toome Elustilisti lugejani Lea Dali Lioni elu kuldreeglid, mis on nii lihtsad, kuid samas väga sisukad, paljutähenduslikud ning inspireerivad.

* Olen otsustanud, et naudin oma elus igat hetke, nii naeratusi kui ka pisaraid, kõiki õnnestumisi ja ka pettumusi, ühtmoodi nii rõõmu kui ka valu, sest see ongi ju minu elu! Kuidas ma saaks oma elu mitte nautida?

* Minu elu on minu enda loodud kunstiteos, milles sisalduvad kõik mu mõtted, sõnad ja teod sünnist surmani.

* Loon oma elu teadlikult igapäevaselt nii, et kui ta kord valmis saab, oleks endal ja ka teistel ilus vaadata.

* Kui elu tundub vahel väljapääsmatult hirmus, on hea teada, et sama olukord paistab teise mätta otsast hoopis teise nurga alt. Seega tuleb lihtsalt mätast vahetada ja olukord leiabki lahenduse.

* Vahel võib tunduda, et sina oled ju hea inimene, aga mingil kummalisel kombel kutsuvad teised sinus ikkagi halbu omadusi esile. Ära siis unusta, et valik, kas vastata halvale samamoodi halvaga või hoopis heaga, on alati sinu.

* End läbi erinevate raskuste luues olen õppinud olema hea inimene. Ja seda olenemata olukorra keerukusest või õiglusest, sest hea inimene on lihtsalt kirjeldamatult hea olla!

* Igas olukorras tasuks oma sõnu ja mõtteid valida, vahel midagi ütlemata jätta või hoopis midagi rohkemat öelda, sest iga kohtumine võib jääda viimaseks.

* Ela oma elu ise ilusaks!

 

elu on ilus!

Allikas: Viimsi Teataja

[fbcomments]