HEATEGEVUS JÕULUDE AJAL: märkame abivajajaid ja teeme koos head!

Autor  |  0 kommentaari

Heategevus jõulude ajal – see on märkamine, hoolimine, armastuse andmine, soov teha head…

Jõulud on aeg, mil pered tulevad kokku, et üheskoos mõnusalt aega veeta. Soovime, et me mõtleksime ka nende peale, kes ei saa jõuluajaks kokku tulla.

Et me mõtleksime jõulude ajal lastele, sest on ju jõulud kõikide laste jaoks üks oodatumaid ja rõõmsamaid aegu. Iga laps ootab Jõuluvana. Nii need lapsed, kes saavad jõulud veeta oma pere keskel koduseinte vahel, kui ka need lapsed, kes peavad jõulud veetma lastekodus, haiglas või mõnes muus hoolekandeasutuses. Kuidas saaksime meie nende laste jõulud muuta rõõmsamaks, nende unistusi täita?

Mõtleme ka nendele peredele, kes elavad kitsalt ega saa katta rikkalikku jõululauda või pakkuda lastele jõulurõõmu. Kas saame meie omaltpoolt midagi teha, et ka nendes peredes oleks jõulude ajal kaetud jõululaud ja lapsi ootamas kingitused?

Mõtleme eakatele, kes on oma elus jõudnud tundlikusse ikka, kus nende jõuvarudest enam ei jagu enese eest hoolt kandmiseks, mistõttu on saanud nende elukohaks hooldust pakkuv kodu. Kuidas tuua neile soojust jõuluaega?

Ja mõtleme omanikuta loomadele, kes elavad varjupaigas või tänavatel. Kas meie saame aidata neil leida uued armastavad kodud? Jõuluaeg on imedeaeg ning imedesse tasub uskuda!

Üks väike heategu võib olla millegi suure imelise alguseks. Kui ka Sina soovid teha jõulude ajal head ning seda neile, kes seda väga vajavad ja ootavad, siis kogusime kokku mõned jõuluaegsed heategevuslikud projektid, kes on äärmiselt õnnelikud iga väiksemagi panuse eest.

Aitame üheskoos neid, kes seda väga vajavad! 

Naerata Ometi MTÜ

Naerata Ometi MTÜ korraldab sellel aastal juba 10-ndat aastat projekti “Jõulud haiglas 2018“, mille raames viiakse kingitused ja jõulurõõmu haiglate lasteosakondadesse üle-Eesti, lisaks on projekti juubeli puhul otsustatud heade inimeste toel teha kingitused ka projektiga liitunud asendus- ja noortekodudele.

Tänaseks on projektiga liitunud mitmed asutused, seal hulgas Imaste Koolkodu, Tartu Kristlik Noortekodu, Oisu Perekodu, MTÜ Vahtramägi lastekodu Mäe-kodu, Siimusti Lastekodu Metsatareke, Haiba Lastekodu ja Kuressaare Perekodu.

Kokku saavad kingitused 300 – 400 haiglates viibivat last ning ~200 asendus- ja noortekodudes viibivat last. Külaskäigud haiglate lasteosakondadesse ning asendus- ja noortekodudesse võtame ette vahetult enne jõule: 19.–22. detsembril.

Kuidas Sina saad aidata? 

MTÜ Naerata Ometi ootab kõiki jõuluprojektiga ühinema. Kaardistatud on ka asendus- ja noortekodude kingisoovid ning oodatakse ka kõiki neid, kes tahavad projektiga liituda, oma panust andma. Koos kingituste, transpordikulude ja muude projektiga seotud kulutustega on projekti eelarve 18 500 eurot, mida soovitakse heade toetajate abiga kokku saada. Heade inimeste abiga aidatakse laste ja ka personali jõulud veelgi rõõmsamaks muuta.

TEE HEATEGU SIIN!

Teeme koos midagi head ning muudame üheskoos laste jõulud ka sel aastal veidike rõõmsamaks!

Jõulud haiglas. Foto: Naerata ometi MTÜ

JCI Jõulupuu

JCI Jõulupuu eesmärgiks on ulatada käsi perekondadele, kelle majanduslik ja/või sotsiaalne olukord ei ole kiita. Koostöös kohalike omavalitsuste ja paljude heade koostööpartneritega kogutakse annetuste teel saadud kingitused ja jagatakse lastele kätte meeleolukatel jõulupidudel. Nii on JCI kohalikud kojad ühenduslüliks andjate ja saajate vahel.

Heategevuslik JCI Jõulupuu projekt toimub sel aastal juba üheteistkümnendat korda. Tänavu toimuvad JCI Jõulupuu üritused korraga 7 linnas – Tallinnas, Tartus, Paides, Pärnus, Rakveres, Viljandis ja Kuressaares.

Kuidas Sina saad aidata?

JCI Jõulupuu vabatahtlikud on kogunud kokku laste kingisoovid ja jaotanud gruppidesse erinevate linnade alla.

– Vali jõulupuult endale sobiv piirkond. Linna nimele klikkides avaneb laste nimekiri koos kingisoovidega.
– Vali nimekirjast lapse kingisoov, osta kingitus ja vii lähimasse kogumispunkti JUKU Mänguasjakeskuses.

Kui Sa tunned, et ei jõua poodi kingitusi ostma minna, siis üks võimalus on teha ülekanne ja tublid päkapikud ostavad ise lapsele kingituse vastava sooviga.

TEE HEATEGU SIIN!

Sina saad täita ühe lapse jõulusoovi! 

Foto: jci.ee

 

SOS Lasteküla Eesti Ühing

SOS Lasteküla pakub perepõhist asenduskodu vanemliku hoolitsuseta lastele, et nad saaksid kasvada üles armastuse, austuse ja turvatunde õhkkonnas. Lapsed elavad SOS Lastekülas väikeste perekondadena ja iga pere eest hoolitsevad SOS perevanemad.  SOS Lasteküla soovib pakkuda vanemliku hooleta jäänud lastele samasugust kindlus- ja kodutunnet nagu on nende eakaaslastel.

SOS lastekülades ootab jõuluvanalt kingipakki 230 väikest särasilmaPeretugevdusprogrammi raskustesse sattunud perede 257 väikest ja suurt lapsukest usuvad ikka veel imedesse – aita meil täita nende laste väikesed jõulusoovid! 

Matu (4): „Mina unistan kopsijast ja kruvikeerutajast, et issiga koos maja parandada!“

Kuidas Sina saad aidata?

Oodatud on nii suured kui väikesed annetused, et iga laps saaks tunda jõulurõõmu. Ollakse tänulikud igasuguse toetuse eest – nii igakuise annetuse kui ühekordse annetuse eest, nii peredele vajalike esemete kui neile korraldatud ekskursioonide või ürituste eest. 

SOS Lasteküla lastele saab ka jõulurõõmu tuua tellides laste jõulukaarte SIIT.

TEE HEATEGU SIIN! 

Aitäh, et hoolid ja märkad – Sinu heategu paneb laste silmad särama!

Foto: sos-lastekyla.ee

 

Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud elu SA

Vähiravifond “Kingitud elu” on õlekõrs vähihaigetele, keda ei saa aidata Eesti Haigekassa. Fond aitab rahastada hädavajalikku ravi, kinkides lootuse ja võimaluse kauem täisväärtuslikult elada või koguni terveneda.

Mitmendat aastat järjest kutsub vähiravifond “Kingitud Elu” kõiki Eesti ettevõtteid üles loobuma igavate ja tarbetute jõulukingituste tegemisest ning selle asemel kinkima annetusega Eesti inimestele lootust, elupäevi ja tervist. Samas pakub fond ka üllatusi korporatiivjõuluvanade kingikottidesse.

Vähiravifond on viie aastaga saanud kinkida lootust, tervist ja elupäevi umbes 500 inimesele, kuid ainuüksi sel aastal kerkib abivajajate hulk üle 200.

Kuidas Sina saad aidata? 

Ettevõtjatel on võimalik suunata oma annetus vähiravifondi niiöelda üldisesse potti kui ka mitmepoolsel kokkuleppel mõne konkreetse vähiga võitleva inimese ravi toetuseks. Neile ettevõtjatele, kes soovivad vähihaigete võitlust toetada, kuid samas tahaksid midagi ka oma jõuluvana kingikotti poetada, pakub vähiravifond heategevuslikke helkureid ning koostöös Vahvlihaldjatega vanakooli vahvleid. Fondilt on kõigil võimalik osta heategevuslikke jõulukaarte.  

TEE HEATEGU SIIN!

Jõuluks kingi sel aastal lootust ja elupäevi!

Foto: Vähiravifond “Kingitud elu”

 

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond kutsub häid inimesi ja ettevõtteid üles loobuma tarbetute jõulukingituste tegemisest ning selle asemel annetuse või heategevusliku toote soetamisega toetama Eesti laste ravitingimuste parandamist.

Lastefond on üle-eestiline lastehaigla juures tegutsev heategevusorganisatsioon, mis on 18 tegutsemisaasta jooksul toetanud annetajate abiga erinevatele haiglatele seadmete soetamist, arstide ja teiste erialaspetsialistide täiendkoolitusi ning tuhandeid eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid.

Kuidas Sina saad aidata?

Lastefondi vahendusel on võimalik toetada sihtotstarbelise annetusega konkreetset südamelähedast toetusprojekti, mille katmisel fond sarnase abivajadusega peredele abikäe ulatab, toetada konkreetselt mõnda abisaajat last või teha üldannetuse. Kõik Lastefondi toetusprojektid on välja toodud fondi kodulehel. Koos annetusega on võimalik soetada ka heategevuslik e-jõulukaart või kinkekiri, mis annab saajale teada, et talle on kingitud üle Eesti haigeid lapsi abistav heategu. Lastefondi töötajad on hea meelega valmis üles astuma ka jõulupidudel või annetajatega isiklikult kohtuma, et tänada ning rääkida Lastefondi tegevusest ja missioonist lähemalt.

Lisaks saab fondi kaudu abivajajaid aidata, soetades heategevusliku jõulukaardi ning praktilisi ja maitsvaid heategevuslikke jõulutooteid, millega saab tutvuda Lastefondi heategevustoodete e-poes

TEE HEATEGU SIIN!

Tee Eesti laste ravi toetuseks heategevuslik jõulukink!

Foto: emmedeklubi.ee

 

Heategevusfond Minu Unistuste Päev SA

Heategevusfond Minu Unistuste Päev viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, kes peavad võitlema oma elu ja tervise eest, et tuua nende ja nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja sära. Fond aitab uskuda ja unistada: uskuda, et unistused lähevad täide! 

Minu Unistuste Päev teeb koostööd Tallinna Lastehaigla, Tartu Lastekliiniku, Narva Haigla, Ida-Viru Keskhaigla ning paljude teiste patsiendiühingutega, et rõõmustada kõiki haigeid lapsi üle Eesti. Nende haiglate arstide poolt valitakse välja lapsed, kes vajavad kõige enam oma ellu jõudu, usku ja julgustust. Lisaks korraldatakse lastele, kes viibivad suure osa ajast haiglates või kodusel ravil, ka lõbusaid grupiüritusi, mis aitavad neil üksteisega suhelda ja oma lapsepõlvest rõõmu tunda. 

Kuidas Sina saad aidata? 

Heategevusfond Minu Unistuste Päev ja jõululinn Tartu aitavad üheskoos Lõuna-Eesti lapsi, kes on tõsiselt haiged. Tule 2. detsembril kell 17:00 koos perega Tartu raekoja platsi ja otsi üles fondi klaaspaviljon. Kirjutage igaüks omalt poolt sedelile üks hea soov, mis annaks hingejõudu raskelt haigele lapsele ja tema perele. Kõik head soovid jõuavad lasteni juba 6. detsembril toimuval jõulupeol Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastehaiglas.

Samuti aitavad Minu Unistuste Päev ja aianduskeskus Hortes lapsi üheskoos ja selleks on lausa kolm võimalust:

 – HEADE MÕTETE SEIN – Mine Hortesesse ja kirjuta omalt poolt üks ilus mõte, mis annaks hingejõudu raskelt haigele lapsele ja tema vanematele. Need head mõtted aitavad päriselt ka lastel paraneda!

 – MINU UNISTUSTE PÄEVA HELKUR – Sul on võimalus teha lausa kaks heategu korraga – ühe teed iseendale, sest helkur päästab sinu elu ning teisega täidad haige lapse unistuse. 

 – UNISTUSTE JÕULUPUU – Ostes ehtsa kuusepuu, on igaühel võimalus annetada 1 euro laste unistuste täitmiseks. Hortes paneb omalt poolt sama palju juurde. Osta unistuste jõulupuu ja aita imedel sündida! 

Lihtsaim viis toetamiseks on rahaline annetus, nii saad aidata meil täita haigete laste unistusi! 

TEE HEATEGU SIIT! 

Näita oma südameheadust ning kingi haigele lapsele rõõmu!

Foto: Minu Unistuste Päev

 

MTÜ Enneaegsed lapsed 

Enneaegse lapse sünd on igale lapsevanemale ootamatu ja ehmatav sündmus. Enneaegne laps viibib pärast sündi pikki nädalaid või kuid haiglaravil ning vajab ööpäevaringset jälgimist. Sageli vajab enneaegne laps ka koju minnes suuremat tähelepanu ning tema pere lähedaste tuge ja mõistmist.

MTÜ Enneaegsed lapsed suurim soov on, et enneaegse lapse vanemad ei tunneks end üksi ega üksildasena sel keerulisel ajal. Vahel ongi vaja vaid selget ausat teavet, olemasolemist, sõbralikku õlapatsutust, kallistust, naeratust ja usku paremasse homsesse. Teinekord läheb tarvis palju enamat. Meie südameasjaks on olla sellel teekonnal enneaegsete laste, nende vanemate ja lähedastega

MTÜ Enneaegsed lapsed algatas 2018. aastal projekti „Maailmale nähtavamaks“, mille eesmärk on näidata avalikkusele enneaegse sünni ja enneaegsete laste arenguga kaasnevaid rõõme ja muresid.

„Maailmale nähtavamaks“ projekti raames valmib heategevuslik kalender. Kalendri müügitulu läheb enneaegsete laste perede nõustamise arendamiseks ja MTÜ tegevuse toetamiseks.

Kuidas Sina saad aidata? 

Abi vajatakse kalendri trükkimisel! Samuti aitad, kui jagad sõna sotsiaalmeedias. Jagamine on hoolimine ja võimaldab jõuda rohkemate inimesteni. 

Kui soovid „Maailmale nähtavamaks“ projekti tegemiste kohta rohkem teada, siis lisainfot leiad ka MTÜ kodulehelt.

TEE HEATEGU SIIN! 

Aitame koos pisikestel imedel koju jõuda!

Foto: MTÜ Enneaegsed lapsed

 

Eesti Toidupank 

Eesti Toidupank on loodud selleks, et toimetada ülejäänud toit sinna, kus on sellest puudus.

Statistikaameti andmetel elas 2015. aastal absoluutses vaesuses 3,9% Eesti elanikkonnast ehk 51 300 inimest. Tänaseks on Eestis 13 toidupanka: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Jõhvis, Rakveres, Põlvas, Haapsalus, Järvamaal (toimetab Türil ja Paides), Valgas, Jõgeval, Kuressaares ja Võrus. Raplas on Toidupangal head koostööpartnerid, kes aitavad toiduabi jagada. Selleks, et jõuda suurema hulga abi vajavate inimesteni, on plaanis avada toidupank ka Hiiumaal.

Suurt tähelepanu pööratakse väikeste lastega ja/või paljulapselistele allpool toimetulekupiiri elavatele peredele. Info abivajajate kohta saavad toidupangad kohalikelt sotsiaalosakondadelt. Samuti teevad kõik toidupangad tihedat koostööd teiste heategevusorganisatsioonidega, kes aitavad raskustesse sattunud inimesi. 

Kuidas Sina saad aidata? 

Selle aasta jõulukuu toidukogumispäevad toimuvad 7. ja 8. detsembril toidupoodides üle Eesti. 

Kõik särasilmsed heasoovijad on oodatud kampa lööma, et taas aidata koguda kauasäilivaid toiduaineid puudust kannatavatele inimestele. Vabatahtlike registreerimiseks on avatud keskkond osale.toidupank.ee. Sealt leiate täpse info kõikide aktsioonis osalevate kaupluste ja vabatahtlike vahetuste kellaaegade kohta. 
 
Vabatahtlikud jagavad kaupluse külastajatele flaiereid, võtavad vastu toiduannetusi ja aitavad toidukauba transpordiks ette valmistada. 
 
Kui Sul ei ole võimalik osaleda vabatahtliku töös, aga soovid siiski aidata puuduses elavaid inimesi, siis saad Toidupanka toetada läbi “Ma armastan aidata” keskkonna. Toetusega aitad katta oluliste tegevuste kulusid, mis tagavad toidupankade võrgustiku töö jätkusuutlikuse: toidukauba päästmine kaubandusvõrgustikust, ladustamine ja komplekteerimine jagamiseks ning toidukauba transport maakonniti ja vajadusel üle Eesti.
 

TEE HEATEGU SIIN! 

Sinu annetus aitab viia toiduabi abivajavate peredeni!

Foto: Toidupank

 

Hooldusteenus OÜ

Hooldusteenus eakatele soovib kinkida igale hooldekodu eakale oma isiklik kaisukas.

Me kõik vajame hoolt ja hingelist soojust, eriti vajame me seda elu keerulistematel hetkedel. Eakad, kes on oma elus jõudnud tundlikusse ikka, kus nende jõuvarudest enam ei jagu enese eest hoolt kandmiseks, mistõttu on saanud nende elukohaks hooldust pakkuv kodu. Need eakad on just selles elu keerulises hetkes. 

Projekti eestvedajatel on sündinud soov kinkida igale hooldekodu eakale oma isiklik kaisukas ja selle mõtte ellu viimiseks tuli appi Jõuluvana Äffy.

Kuidas Sina saad aidata? 

Kui Sinagi tunned soovi kaisuka õmblemisest osa saada ja teda oma soojusega täita, siis võta projekti elluviijatega ühendust.

TEE HEATEGU SIIN!

Olgu see oma kätega õmmeldud Äffy kaisukas hoolivuse sümboliks ja soojuse allikaks!

Foto: hooldusteenus.ee

 

MTÜ Isata Laste Heaks 

MTÜ Isata Laste Heaks on vabatahtlike tugiorganisatsioon üksikvanemaga peredele ning MTÜ missiooniks on üksikvanema pere toetamine ja isata kasvavatele lastele tugiisikute kaudu sotsiaalse toetuse pakkumine, mis aitaks neil elusündmusi taluda ja nendega toime tulla.

Kuidas Sina saad aidata? 

MTÜ Isata Laste Heaks poolt üksikvanemaga perede laste heaks tegevuste läbiviimist saad toetada läbi „Ma armastan aidata“ keskkonna. 

Tehtud annetuste abiga korraldatakse 8. detsembril 2018.a.  jõulupidu 15-le üksikvanemaga perele, annetuste abil tasutakse ürituse korraldamiseks vajaliku ruumi rendi, toitlustuse ja lastele ostetavate kingituste eest.

Samuti on võimalik MTÜ Isata Laste Heaks tegevust üksikvanemaga perede laste heaks toetada ostes heategevuslikke meetooteid veebipoest!

TEE HEATEGU SIIN! 

Sinu annetus aitab üksikvanemaga perede lastel paremini toime tulla!

Foto: MTÜ Isata Laste Heaks

 

Varjupaikade MTÜ

Varjupaikade MTÜ eesmärgiks on aidata kodu kaotanud loomad koju tagasi, leida omanikuta loomadele uued armastavad kodud ja teavitada inimesi soovimatute lemmikloomade arvukusest. 

Varjupaikade MTÜsse on koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi, Virumaa ja Võru. Oleme oma tegutsemisaja jooksul saatnud uutesse kodudesse üle 10 000 looma. Varjupaikades leiavad korraga peavarju paarsada koera ja kolm korda sama palju kasse. Lisaks neile on tulnud majutada kilpkonni, jäneseid, rotte, oravaid, merisigu, tuhkruid, kanu ja paljusid teisi loomi-linde. 

Varjupaikade MTÜ saab iga looma esimese 14 päeva pidamise eest varjupaigas kohalikelt omavalitsustelt tasu, kui looma varjupaika toimetamises on eelnevalt kokku lepitud. Loomade üle 14 päeva varjupaigas hoidmist, ravimist, steriliseerimist-kastreerimist, kiibistamist ja varjupaikade hoiutingimuste parandamist saame teha ainult tänu annetustele. Vaid Tallinna Linnavalitsus tasub Tallinna linnast leitud omanikuta loomade ravi, steriliseerimise-kastreerimise ja kiibistamise eest. Suur osa MTÜ eelarvest tuleb hoolivatelt inimestelt. Ilma annetajate abita ei saaks MTÜ muuta nii paljude loomade elusid. 

Kuidas Sina saad aidata? 

Varjupaikade MTÜ toetamiseks on mitu võimalust. 

– PetCity kauplustes leiad varjupaigaloomade südamesoovid ning spetsiaalsed annetuskastid, mille sisu annetatakse Varjupaikade MTÜle.

– Perioodil 26.11.-30.12.2018 leiab aset rahvusvaheline kampaania PET & ME Jõuluingel, mille raames iga sooritatud ost toetab varjupaigaloomi. Kood JÕULUINGEL annab veebipoes -10% soodustust, millest omakorda PET & ME annetab 5% Varjupaikade MTÜle.

PET & ME on noor kodumaine bränd, keda tuntakse omanäoliste disainrihmade poolest. Kõik rihmad ja traksid valmivad käsitööna, mis tähendab, et iga toode valmib personaalselt kandjale ja on sealjuures ainulaadne.

– Helistades tasulisele annetustelefonile 900 7000, toetad loomi 5 euroga. 

TEE HEATEGU SIIN! 

Tegutseme loomade nimel, et igal lemmikloomal oleks kodu! 

Foto: varjupaik.ee

 

Vere loovutamine 

Vereloovutus on lihtsaim võimalus teha head. Doonoriks tulek ei nõua palju aega ja vaeva, kuid annab meile võimaluse teha kõige väärtuslikuma kingituse – päästa kellegi elu.

Iga päev vajavad kümned patsiendid Eesti haiglates doonorverd. Abivajaja rolli võivad õnnetu juhuse tõttu sattuda meie sõbrad, lähedased ja tuttavad ning doonorivere olemasolust võib ühel päeval sõltuda ka meie enda elu.

Verd ei ole võimalik tööstuslikult toota – selle ainus allikas on vabatahtlik doonor. Loovutades verd, saame olla kindlad, et Eestis on piisavad varud, et päästa kõikide abivajajate elusid, sest õnnetustest ja ootamatute saatusekäänakute eest ei ole meist keegi kindlustatud.

Eestis on doonorlus vabatahtlik ja tasustamata. Doonorite kavatsused peavad verd andma tulles olema omakasupüüdmatud ning tulenema siirast soovist teisi aidata. Vereloovutus annab hindamatu enesetunde kellegi abistamisest.

Kuidas Sina saad aidata? 

Ka tänavu oodatakse doonoreid traditsiooniliselt verd loovutama jõulueelsel ajal, et teha üks ilus heategu ja aidata verekeskusel valmistuda pikaks pühadeperioodiks. 

Doonoriks sobib terve, puhanud ja söönud ning vähemalt 50 kg kaaluv inimene vanuses 18–60 eluaastat, kes on Eesti Vabariigi kodanik või elanud Eestis elamisloa alusel üle ühe aasta. Vereloovutuseks tasub varuda vähemalt tund aega.

TEE HEATEGU SIIN!

Külasta verekeskust detsembris ja kingi jõuludeks elu!

Foto: verekeskus.ee

 

Jõulud on ennekõike hoolimise ja andmise aeg. Et me teeksime head, ja oleksime selle eest tänulikud, et meil on võimalus teha head.

Kõik ülaltoodud organisatsioonid teevad väga tänuväärset tööd, ja seda nii igapäevaselt kui ka jõulude ajal. Nende tegevusest innustatuna soovime ka meie anda omaltpoolt heategudele hoogu juurde, et meil kõigil oleks jõulude ajal aega lähedastega mõnusaks koosviibimiseks, piparkookide küpsetamiseks ja päkapikkude piilumiseks, jõuluvana ootamiseks, et me märkaksime ja hooliksime ning et igale inimesele jaguks soojust, hoolivust ja armastust ning jõulurõõmu südamesse.  

Meie oleme oma heateod välja valinud ja soojade soovidega abivajajatele teele saatnud. 

Tule ka Sina, ja tee üks ilus heategu kaunisse jõulukuusse. Kõige ilusam kingitus on heategu! 

Ilusaid märkamisi ja kaunist jõuluaega!

Triinu ja Tiina / elustilist.ee toimetajad

Postituse foto: naerataometi.ee

[fbcomments]