9 kuulsat fitnessnaist, keda järgida

Autor  |  0 kommentaari

Elustilist on välja valinud üheksa kuulsat fitnessnaist, kelle heaolu seisneb tervislikes eluviisides, sportimises ning elu nautimiseks. Vaata ja leia enda inspiratsiooni allikas!

1. Rachel Brathen

23-aastasena otsustas Rachel, et soovib endale head ja murede vaba elu. Rootsi heaoluühiskonnas üles kasvades olid rõhuvaks teemaks just need, mis tekitavad meis masendust ja frustratsiooni – kuidas läbi lüüa, hästi elada, olla ilus ja imetlusväärne. Läbi pika teekonna jõudis ta lõpuks Arubale, kus annab jooga tunde tuntud kuurordis ning tal on internetis imetlusväärne fännide hulk. Tema elumoto on “Lase lahti minevikust, et teha teed tulevikule”, “Kui sulle pakutakse võimalust, siis kasuta seda!”, “Kui sul on unistus, tee see teoks!”. Tema rännakut saab jälgida veebilehel või Instagramis ning lugeda tema elustiilist siit.

rachel brathen

 

2. Jen Selter

Maailma tuntuim fitnessmodell Instagramis, keda tuntakse tema treenitud tagumiku järgi. New Yorgis elav neiu teenib elatist just nimelt enda treeningu ja selle tuntuse müümisega. Tema treeningnõu saab lugeda veebilehelt või Instagramist. Kusjuures Jenil on Instagramis 5.5 miljonit jälgijat!

jen selter

 

3. Izabel Goulart

Brasiilia päritolu Victoria’s Secreti modell, kes on tuntud just oma treenitud keha poolest, inspireerib oma treeningutega miljoneid inimesi üle maailma. Tal on 1.6 miljonit jälgijat Instagramis.

izabel goulart

 

4. Base Body Babes

Õdedest Austraalia personaaltreenerid inspireerivad ja õpetavad paljusid järgijaid üle maailma. Neil on 350 000 jälgijat Instagramis. Nad on ise läbi teinud ja testinud erinevaid toitumisi ja treeninguid ning teavad, mis töötab kõige paremini. Loe rohkem Base Body Babes’i tegemistest nende veebilehel.

basebodybabes

 

5. Bianca Cheah

Bianca põhimõte on elada tervislikult ja aktiivselt. Austaarliast pärit fitnessi neiu on olnud lapsepõlvest alates väga aktiivne spordiharrastaja, hetkel naudib kõige enam joogat. Bianca on ka luksuslikku elustiili kajastava veebilehe Sporteluxe loominguline juht. Jälgi Bianca tegemisi Instagramis.

bianca cheah

 

6. Karena ja Katrina

Kaks sõbrannat on aluse pannud suurele ärile – Tone It Up, millest on tehtud ka tõsieluseriaal. Nende veebilehelt leiab soovitusi tervislikuks elusviisiks, kaalualandamiseks ning elu nautimiseks. Neiud on kaalujälgijate seas väga populaarsed ning Instagramis jälgib neid ligi 400 000 inimest.

toneitup

 

7. Caitlin Turner

Tuntud elustiili blogija ning joogaharrastaja ja -treener, kelle rännakut maailmas jälgivad sajad tuhanded inimesed. Caitlini eesmärk on tutvustada tervislikke eluviise läbi jooga harrastamise. Jälgi Caitlini tegemisi Instagramis või Facebookis.

caitlin turner

 

8. Kayla Itsines

Kayla on 23-aastane Austraalia tuntud bikiini fitnessi treener ning kadestamist väärt kõhulihaste omanik. Noor neiu on saavutanud just läbi oma kogemuse antavate nõuannetega suure tuntuse. Vaata Kayla tegemisi Instagramis või tema personaalsel veebilehel.

kayla_itsines

 

9. Faya

Rootsist päris moe- ja terviseblogija ning personaaltreener Londonis, kes kajastab oma arenguid blogilehel. Tema põhimõte on mitte keskenduda blogis reklaamile ja kommertslikule poolele, vaid siiralt jagada oma saavutusi isiklikul veebilehel ja Instagramis.

fitnessontoast

[fbcomments]