15 üliägedat lahendust koju ehitamiseks

Autor  |  0 kommentaari

Sliptalk on välja toonud ülimalt ägedaid lahendusi, mida koju soetada või ehitada. Kuidas tundub basseinikino, džunglidušš, katuseraamatukogu või maa-alune “peidukas” autole? Alljärgnevalt leiad 15 ägedat ideed kodu vahvaks kujundamiseks.

1. Jahutav dušš aeda koos džungli rohelusega kuumadeks suvepäevadeks.

rohelus

2. Kui vannituba satub olema magamistoa või elutoa seina taga, siis üks võimalus on kasutada kaminat kaheti. Kaks kärbest ühe hoobiga.

vannituba kaminaga

3. Kui tagahoovis on üks võimas puu ning lapsepõlvest jäänud puuonni ehitamisest täitmata unistus, siis kunagi ei ole hilja oma unistusi teoks teha.

puuonn

4. Kui maja all on midagi unikaalset, siis on võimalus teha see elu lõpuni nähatavaks.

maja all

5. Kui Eesti suvi vähegi lubab, siis unikaalne võimalus sõpradega kino vaadata on teha seda otse basseinist.

basseinikino

6. Veinikelder otse köögi põranda all. Väga nutikas!

veinikelder

7. Kas külalised kipuvad tihti külas käima ja ööseks jääma? Selliseks juhuks sobib pehmete patjatega kodukino suurepäraselt. Mõnus meelelahutus sõpradele on garanteeritud!

kodukino

8. Idee, mille üle oleksid lapsed väga õnnelikud!

idee lastele

9. Stressimaandamiseks on üks võimalus luua väga väikesele pinnale lõõgastumise koht. Veidi rohelust, boheemlust, võrkkiik, raamatud ja muusika – sellest peaks piisama!

võrkkiik

10. Juhtub ju nii, et kui külalised tulevad soojal suveõhtul külla, siis võõrustaja peab tihti köögis toimema? Kasuta ära võimalus akende lahti “rullimiseks” ning lisa teisele poole akent mõnusad istumise kohad. 

kodune välibaar

11. Kui majas juhtub olema alumise ja ülakorruse vahel vaba ruum, kuhu paigaldada hiiglaslik võrkkiik, siis sellel lõõgastumine annab ilmselt ülimalt mõnusa feelingu.

võrkkiik

12. Trepialused on tihti vähekasutatavate asjadega täitimiseks. Kui trepi all juhtub olema aken, siis on suurepärane võimalus sinna ehitada üks mõnus raamatulugemise pesa.

trepi alla diivan

13. Kui raha kipub üle jääma ja autol on tarvis kindlat (peidu)varjualust, siis on võimalus ehitada selleks maa-alune peidugaraaz.

maa-alune garaaz

14. Köögi saarekese alla võib ära peita väikese külmkapi jookide jaoks.

külmkapp laua all

15. Kui oled suur raamatute koguja ning ruumi kipub väheks jääma, siis saab maja laienduse ka katusele välja ehitada.

raamatukogu

Allikas: Sliptalk

[fbcomments]