15 ideed asjade paremaks paigutamiseks vannitoas

Autor  |  0 kommentaari

Vannituba kipub olema koht, kus on väga vähe ruumi. Tihtilugu alustame ja lõpetame oma päeva just selles ruumis ning paljud igapäevased tarbed paiknevad vannitoas. Allpool on 15 ideed, mida saad lihtsasti ise teha, et vannitoatarbeid paremini paigutada ning hoiustada.

1.Riiulite asemel korvid

Hea koht, kuhu wc-paberi lisarullid või väikesed käterätikud panna, on seinakorvid. Mahutavad rohkem kui riiulid.

vannituba

 

2. Stiilne alus kosmeetikatarvetele

Kui kosmeetikaasjad vedelevad terves vannitoas, siis üks kaunis ja stiilne alus annab asjadele organiseeritud ilme ning aitab hoida kõik vajalikud tarbed ühes kohas.

vannituba

 

3. Kosmeetikatarvikute sein

Kui sul on hetkel kõiksugused meigipintslid, -eemalduspadjad ja muu selline kosmeetika kapi peal vedelemas, siis tee ise vannituppa lihtne sein, kuhu kinnita tühjad klaaspurgid ning sinna sisse saab hästi paigutada kosmeetikatarbeid.

vannituba

 

4. Puidust kastid asjade hoiustamiseks

Jällegi lihtne idee ise tegemiseks. Kasuta ära puidust kastid ning aseta sinna vannitoatarbed. Kasvõi rulli keeratud käterätid või WC-paberi rullid. Hea idee väikesesse vannituppa.

vannituba

 

5. Puidust seinakastist asjade hoiustamiseks

Pesušvammide, šampoonide, dušigeelide jaoks on hea mõte paigutada seintele puidust kastikesed, mida on jällegi lihtne ise teha. Tulemus on väga praktiline.

vannituba

 

6. Lillepotid vannituppa

Kui sul on üle jäänud lillepotte, mida enam ei kasuta, siis on võimalik neid hoopis kasutada asjade paigutamiseks ja hoidmiseks vannituppa.

vannituba

7. Vintage stiilis hoiukarbid

Vahva sloganiga vanaaegne hoiukarp sobiks kindlasti paljudesse vannitubadesse. Sinna saad peita nii väikeseid käterätikuid kui ka puhastusvahendeid ja muud, mis silma ei peaks jääma.

vannituba

 

8. Magnet pisiasjade kogumiseks

Kui sul on vannitoas või magamistoa sahtlis palju klambreid ja muid metallist kergeid esemeid, siis ole nutikas ja paigalda seinale magnetid, kuhu külge kõik magnetilised asjad saaksid kinnitada.

vannituba

 

9. Rippuvad hambaharjad

Hambaharjade hoiustamine kipub olema kõige keerulisem ülesanne vannitoas. Kui võimalik, paigalda seinale väikese avaga kinnitus ning hambaharjadele on mugav hoiukoht olemas.

vannituba

 

10. Redel rätikute hoidmiseks

Tavapäraste nagide asemel tundub redeli kasutamine rätikute hoidmiseks ülimalt lahe idee.

vannituba

 

11. Ringikujulised ümarad riiul-kapid

Ise teostatav idee, kuhu on võimalik paigutada kõikvõimalikke vannitoatarbeid.

vannituba

 

12. Kasuta omanäolist kappi

Selle asemel, et osta tavaline vannitoa riiul või sahtlitega kapp otsi mõni omanäoline kapp, mis on mõeldud kööki-magamistuppa ning paiguta see hoopiski vannituppa. Sinna mahutad hulganisti tarbeid ning kapp annab vannitoale teistsuguse ilme.

vannituba

 

13. Astmelaud 

Kui sul on kodus toa nurka ära peidetud mõni madal redel või astmelaud, siis kasuta see ära vannitoas! Sinna saab paigutada vannitoatarbeid ning miks mitte ülemisele astmele panna kaunistuseks värsked lilled.

vannituba

 

14. Punutud korvikesed ja kastikesed

Suurepärane idee asjade korrashoidmiseks. Lisa juurde ka sildid, kus miski leidub, nii ei lähe sahtlid segamini.

vannituba

 

15. Köiega riiulid

Tee ise idee. Väga lihtne, võtab vähe ruumi ning jällegi saab paljud asjad paigutada kenasti riiulile.

vannituba

Allikas: Stylecaster.com

[fbcomments]