15 halli varjundit sisekujunduses

Autor  |  0 kommentaari

Täna me ei räägi menukast raamatust ega filmist “50 halli varjundit”, vaid toome Sinuni 15 ideed, kuidas saab halli värvi erinevaid varjundeid kasutada sisekujunduses.

Hall värv oma erinevate varjunditega on sisekujunduses väga populaarne. See on neutraalseks taustaks teistele erinevatele julgematele värvitoonidele. Halli peetakse uueks valgeks ning on ühtlasi ka üheks lemmikvärviks sisekujundajate seas. Hall värv sümboliseerib küpsust ja tasakaalu, aitab rahuneda ja alandada pingeid, kuid samas võib ka mõjuda raskelt. Seega olenevalt valitud toonist, on võimalik kodusesse interjööri luua väga erinevaid atmosfääre. Näiteks helehallid seinad tunduvad karged, samal ajal kui tumedad toonid loovad hubast meeleolu. Halli erinevaid vajundeid on võimalik kodus kasutada igas eluruumis.

 

Hall värv elutoas

Hall sobib elutuppa suurepäraselt. Vali oma elutuppa hall diivan, mida saad sobitada hallide seintega. Hall sobib hästi kombineerituna valge ja mustaga, kuid samuti võib valida mõne tugevama värvi lisades interjööri näiteks kollase või rohelise aktsenti. Too elutuppa kollased või rohelised diivanipadjad, nii saad toale juurde anda mõnusat särtsakust.

Hall värv sisekujunduses

Hall värv sisekujunduses 2

Hall värv sisekujunduses 3

Hall värv sisekujunduses 4

 

Hall värv magamistoas

Parim värvikombo magamistuppa võiks olla hall valgega, mis on ühtlasi ka üks enamlevinud värvikombinatsioone maskuliinsetes magamistoa interjöörides.

Hall värv magamistoas

Hall värv magamistoas

Hall värv magamistoas

Hall värv magamistoas

 

Hall värv köögis

Kui soovid tuua oma kööki halle toone, siis alusta halli köögimööbli valimisega. Seinad ja põrandad värvi valgeks ning lisa aktsendiks mõned tugevamad värvitoonid nagu näiteks punane, kollane või roheline.

Hall värv köögis

Hall värv köögis

Hall värv köögis

 

Hall värv vannitoas

Halle toone saab kasutada ka vannitubades, valides näiteks hallid vannitoaplaadid kombineerituna valge vanni ja kraanikausiga. Või valides valge asemele beežid toonid, kuna ka beež sobib halliga suurepäraselt.

Hall värv vannitoas

Hall värv vannitoas

Hall värv vannitoas

Hall värv vannitoas

 

Allikas: www.topdreamer.com

[fbcomments]